Erba Vita představuje nový Lipoic Acti-Nerv Retard

Kyselina lipoová v 16hodinových tabletách se zpožděným uvolňováním : to je nový přírůstek do produktové řady Erba Vita Retard. Lipoic Acrti-nerv , stejně jako ostatní doplňky stravy s řízeným uvolňováním, vytvořila výzkumná a vývojová skupina Erba Vita ve spolupráci se společností Valpharma.

Kyselina lipoová plní ANTIOXIDAČNÍ funkci a je to látka syntetizovaná a produkovaná v malých množstvích naším tělem. Antioxidační vlastnost je nezbytná pro potlačení metabolických/oxidačních stresových situací , způsobených nadbytkem volných radikálů. Kyselina lipoová je také důležitým enzymatickým kofaktorem zapojeným do Krebsova cyklu, metabolického procesu používaného buňkou k produkci ATP (buněčná molekula zapojená do energetického metabolismu našeho těla).

Další ingredience

SOD (z melounu)

Aby se omezily škodlivé účinky v důsledku přebytku volných radikálů, buňka vyvinula různé ochranné strategie, které také obsahují enzymatické antioxidační systémy přítomné v těle. SOD, superoxiddismutáza produkovaná naším tělem, představuje jednu z prvních „zadržovacích linií. Použití složek přírodního původu, jako je SOD, může podpořit účinky kyseliny lipoové.

Polydatin (z kořene Polygonum cuspidatum)

Je to přírodní sloučenina patřící do třídy stilbenů, která je součástí velké rodiny polyfenolických derivátů. Polydatin je látka podobná resveratrolu, ale lépe absorbovatelná a biologicky dostupná pro tělo.

Vitamíny B-komplexu

Vitamíny komplexu B jsou kofaktory, které se účastní mnoha metabolických procesů. Každá má specifické aktivity, nezbytné pro regulaci energetického metabolismu, funkce nervového, imunitního a krvetvorného systému.