Hořčík a draslík + vitamín C: doplňte svou vitalitu!

Nové složení: + hořčík + draslík

Dvě příchutě: s pravým pomerančem a citronovou šťávou

Čtyři různé zdroje hořčíkových solí, dvě draselné soli, dužina z psí růže a baobabu: nyní je na trhu nový hořčík a draslík + vitamín C od Erba Vita s vylepšeným složením, energickým a odvážným grafickým designem a roztomilým gadgetem . v každém balení.

Hořčík a draslík + vitamín C obnovuje minerální soli ztracené nadměrným pocením, poskytuje okamžitou energetickou podporu při intenzivní a dlouhodobé námaze, tiší žízeň a snižuje únavu a únavu v důsledku intenzivního horka.

MG4MIX je speciální komplex čtyř různých zdrojů vysoce biologicky dostupných hořečnatých solí (uhličitan hořečnatý, citrát, pidolát, bisglycinát): hořčík přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, podporuje psychické funkce.

K2Complex je směsí draselných solí (citrát draselný a hydrogenuhličitan): Draslík, stejně jako hořčík, pomáhá podporovat fyziologické svalové funkce a přispívá k fungování nervového systému. Draslík také pomáhá udržovat normální krevní tlak .

Synergické spojení 4 různých hořečnatých solí a 2 draselných solí určuje účinné vstřebávání a podporuje zvládání nedostatků těchto minerálů ve všech buněčných a tkáňových kompartmentech.

Šípek , přírodní zdroj vitamínu C, je užitečný pro podporu normálního fungování imunitního systému, podporuje podpůrné a tonizující působení a je známý pro své antioxidační účinky. 

Dužina plodů baobabu: tradičně má díky bohatosti složek  nutriční a remineralizační vlastnosti.

Hořčík a draslík + vitamín C je kompletní produkt s vyváženým složením, dokonale rozpustný a s příjemnou chutí; Je indikován při nedostatku hořčíku a draslíku, který může být způsoben nadměrným pocením a intenzivní fyzickou aktivitou, nebo nevyváženou stravou, zvláště bohatou na vlákninu (která může vést k nižšímu vstřebávání minerálních solí).