Urychlete své zotavení

Erba Vita představuje Immun Action Recovery , výjimečnou směs pečlivě vybraných a kombinovaných složek na podporu těla při zotavení z pochřipkové rekonvalescence a fyziologických vyčerpávajících stavů , v baleních po 14 sáčcích pro kompletní dvoutýdenní léčbu.

Plná rostlinných extraktů v kombinaci s vitamíny a minerály pro obnovu životní energie, svalové síly a imunitních funkcí .

Formulace Immun Action Recovery se zrodila ze studie ve spolupráci s University of Siena a má 20 složek včetně léčivých rostlin a mikronutričních faktorů. Ze synergie těchto prvků vznikají podpůrné účinky pro organismus a napomáhají k urychlení regenerace .

VÝHODY:

  • Síla, energie a regenerace díky vitamínům B, železu a hořčíku;
  • Plná funkčnost imunitního systému díky spojení Ashwagandy, vitamínů B, vitamínu C a D a selenu;
  • Tonikum, podpůrné a regenerační akce poskytované přítomností rakytníku a Ashwagandy;
  • Podpora těla díky biotinu, koenzymu Q10, kreatinu, argininu, karnitinu a vitamínu E.

Immun Action Recovery, slazený akátovým medem a agávovým sirupem, neobsahuje aktivní složky, které mohou způsobovat neklid nebo bránit spánku a odpočinku.

Spolupráce mezi výzkumným a vývojovým oddělením Erba Vita a univerzitou v Sieně, která funguje již léta, byla zavedena na různých frontách, zejména studie o hodnocení účinnosti Immun Action Line. na stimulaci a podporu imunitního systému.