Virility 5 Plus: přírodní tonikum pro muže

Být okouzlující, vtipný, citlivý, láskyplný nestačí, libido a sexuální uspokojení jsou základními prvky pro obě pohlaví v párovém vztahu.

Z tohoto důvodu Erba Vita vytvořila Virility 5 Plus , doplněk stravy založený na speciálním spojení titrovaných a standardizovaných rostlinných extraktů, speciálně navržených tak, aby poskytoval podporu a tonicitu mužům .

Fyto-nutri-energetické ošetření Virility 5 Plus poskytuje fyziologickou podporu díky přítomnosti fytoextraktů s tonicko-adaptogenním účinkem obohaceným o důležité mikronutriční faktory, jako je citrulin a zinek.

Moderní rytmy a současný životní styl, který je stále více stresující, může ovlivnit vitalitu organismu: nadměrné podněty v kombinaci s fyzickým a psychickým napětím mohou snížit energetické zdroje a negativně ovlivnit i afektivní sféru .

Dnes věda zdůraznila a potvrdila mnoho účinků spojených s  léčivými rostlinami s tonizujícím účinkem při integrační léčbě erektilních poruch , které nejsou způsobeny patologiemi, stále více posiluje fytokomplexy bohaté na účinné látky.

To je důvod, proč výzkumníci  Erba Vita identifikovali nejlepší botanické druhy a fytokomplexy, které pocházejí z nejstarších etnobotanických tradic schopných podporovat zvýšení tělesné odolnosti: Muira puama, Maca, Guarana, Damiana a Tribulus.