Zázračný produkt neexistuje, je to pravda, ale příroda nám může pomoci dosáhnout nejlepších výsledků: existuje mnoho rostlinných extraktů, které působí jako spalovače tukůčistí a odvodňují.

Kontrola váhy

Zdravá hmotnost je cílem, kterého je třeba dosáhnout a udržet si ji především ze zdravotních důvodů: nadváha a obezita jsou ve skutečnosti rizikovými faktory cukrovky, hypertenze a dalších kardiovaskulárních problémů.
Hubnutí je komplexní jev, který závisí na několika faktorech, mezi které patří: bazální metabolismus, tedy energetická spotřeba našeho těla, věk, konstituce, strava a životní styl.

Řada Peso stop nabízí řadu doplňků, které využívají synergie nejlepších fyto-komplexů k podpoře činnosti kontroly hmotnosti.

Zhubnout: proč to dělat přirozeně

Zdravý a aktivní životní styl je základem pro pohodu z mnoha hledisek. V určitých obdobích však možná budete potřebovat pomoc, abyste znovu získali svou ideální váhu o něco rychleji, a můžete to udělat přirozeně. Garcinia například podporuje pocit sytosti a metabolismus lipidů, Centella působí proti celulitidě a napomáhá mikrocirkulaci. Nebo opět Hořký meloun, paprika a zelená káva jsou vzácnými spojenci pro stimulaci metabolismu.

Celulitida: co to je a jak s ní bojovat

Celulitida je způsobena zánětem tukové tkáně, který postihuje i malé krevní a lymfatické cévy, hlavní nástroje pro odtok přebytečných tekutin. Může to být způsobeno genetickou predispozicí a působením ženských hormonů, které podporují zadržování vody. K tomu může přispět řada příčin, jako je nesprávná stravasedavý způsob životastres, příliš těsné oblečení.