ERBA VITA GROUP S.p.A. - ERBA VITA

ERBA VITA GROUP S.p.A.

 • Od roku 1982 působíme ve světě a důvěřujeme v sílu a bohatství přírody.
 • Každý den studujeme, zkoumáme a vytváříme produkty, které řeší všechny aspekty života.
 • Čerpáme z přírody jen ty nejlepší suroviny, sklízené výhradně v zemích, kde jsou pro ně vytvořeny ty nejlepší podmínky pro zdravý růst.
 • Interní výzkumný tým vybírá nejlepší dodavatele na trhu těchto surovin, získává nejnovější inovace a neustále zlepšuje kvalitu našich výrobků.
 • Po důkladném průzkumu surovin jsou rostlinné extrakty standardizovány vědeckým procesem a podléhají přísným kontrolám. To nám zaručuje neměnné vlastnosti a zajišťuje stálou účinnost produktu. Vždy plně respektujeme přírodu, vybíráme nejvíce inovativní technologické nástroje a především lpíme na zajištění přesných postupů, které jsou zajištěny těmi nejprestižnějšími italskými univerzitami.
 • Každý den se v laboratořích Erba Vita snažíme pro nepřetržitý růst.

NAŠE MISE

 • Věříme v léčivou sílu přírody, ze které čerpáme suroviny, abychom vyrobili vysoce kvalitní produkty založené na výzkumu a vědě.
 • Chráníme pohodu a zdraví lidí, myslíme na jejich budoucnost.

NAŠE VIZE

Věda nám umožňuje získat ze surovin jejich nejlepší vlastnosti a přednosti.

Neustálý výzkum nám umožňuje vyrábět produkty, které jsou inovativnější, efektivnější a funkčnější pro zdraví lidí.

NAŠE HODNOTY

 • Úcta k přírodě
 • Péče a starost o jednotlivce
 • Kvalita produktu
 • Vědecká inovace
 • Flexibilita
 • Etika a transparentnost
 • Zodpovědnost a povědomí

 PRODUKTY

Každý výrobek je výsledkem prvotřídních surovin, podléhající přísným kontrolám.

V celku jsou prováděny neustálé kontroly výrobního řetězce s cílem zajistit kvalitu a integritu účinných látek přítomných v rostlině. Tento princip ve skutečnosti definuje každý produkt od Erba Vita.

Od minulého století se fytoterapie vyvinula ve vědeckou disciplínu.

Z tohoto důvodu Erba Vita věří v probíhající výzkum, zaměřený na přísady rostlinného původu zaměřené na nové vědecké a technologické poznatky.

 • Nové druhy extraktů, standardizované koncentrace, synergie aktivních principů, které dávají život výrobkům.
 • Inovativní vzorec, vysoká účinnost, vytváří základ naší každodenní práce, v našem úsilí vyvíjet produkty pro lidské zdraví.
 • Náš výzkumný tým dbá na dokonalost a kvalitu vlastních pracovních standardů.

V roce 2017 jsme se spojili se společností Valpharma Group a dali tak vznik novým projektům. Tato společnost byla založena Robertem Valduccim , farmaceutickým podnikatelem, který proměnil své sny ve skvělé plány. Dnes jeho dcera Alessia vede celosvětovou realitu vstříc novým cílům.

Spojením Valpharma SpA, Valpharma International SpA a Erba Vita Group SpA vzniká Valpharma Group, konsolidující znalosti získané těmito třemi společnostmi za 40 let zkušeností jak ve farmaceutické, tak v nutraceuticko-fytoterapeutické oblasti.

KVALITA

Systém kvality Erba Vita je uznáván od roku 2001, kdy společnost získala certifikaci UNI EN ISO 9001:2008 vydanou od Bureau Veritas Quality International.

Prostřednictvím implementace takové kvality a neustálé dodržování těchto zásad, společnost denně zavazuje provádět výzkumy zaměřené na zlepšení těchto standardů.

Valpharma SpA a Valpharma International SpA

- jsou lídry v oblasti farmaceutického vývoje a smluvní výroby, specializující se na pevné perorální dávkování léků a nutraceutik.

 Valpharma San Marino S.p.A., Valpharma International S.p.A. a Erba Vita Group S.p.A. společně chrání zdraví a pohodu lidí ve více než 70 zemích po celém světě pomocí inovativních receptur, které jsou výsledkem vysoce kvalifikovaného výzkumu a vývoje.

- Věříme v každou pozitivní akci. To je důvod, proč nám záleží na kvalitním životě každého člověka, uvnitř i vně našich společností. Péče o naše zaměstnance, jejich rodiny a území, které nás hostí, je naším způsobem, jak splácet to, co každý den dostáváme, a hrdě předávat naše hodnoty.

 - Naše výrobní závody uplatňují zásady na podporu snižování emisí do životního prostředí, využívání alternativních zdrojů energie (systém solárních panelů), recyklaci vody a tříděný sběr odpadu. Kromě toho se od roku 2019 Valpharma Group připojuje k projektu "Bez plastů" italského ministerstva životního prostředí, který podporuje šetrnější snižování používání plastových materiálů.

- Naše skupina miluje každý projev umění, a proto podporujeme akce a aktivity, které jsou zaměřeny na šíření kultury. Šetrně k území a nablízku potřebným podporujeme sociální aktivity a spolky, které se starají o lidi a půdu, ve které žijí.

- Věříme v nové generace, které jsou naší budoucností, a proto podporujeme jejich vzdělávání průřezovými projekty, do kterých jsou zapojeny školy všech stupňů, až po vysokoškolské magisterské studium a stipendia.