Močové cesty

Infekce močových cest, problémy s prostatou a problémy s hemeroidy jsou velmi časté a jistě nepříjemné situace. I v těchto případech mohou přírodní prostředky pomoci jak vyrovnat se s příznaky, tak v některých případech udržet fyziologickou situaci po vymizení příznaků.

Z laboratoří Erba Vita přichází exkluzivní Phyto-Symbiontic vzorec pro kontrast, kontrolu a prevenci cystitidy. Sedacist je přirozenou odpovědí pro úplnou pohodu močových cest na bázi brusinek titrovaných v PAC-A a D-manóze, umístěných v těsné synergii s probiotiky a prebiotiky .

Zánět močového měchýře je velmi časté onemocnění po celém světě a postihuje především ženy. Nedávný výzkum odhaduje, že 40 % žen trpí cystitidou alespoň jednou za život a že více než 10 % z nich, po 18. roce věku trpí cystitidou alespoň jednou ročně. Tato porucha má ve skutečnosti tendenci se opakovat: je to fenomén recidivující cystitidy. Hlavní příčinou epizod zánětu močových cest je bakterie Escherichia coli, přítomná ve střevě a schopná adherovat k buňkám stěn močového měchýře. Nejčastějšími obtížemi jsou: potřeba močit, pálení při močení, tíže v močovém měchýři a podbřišku, zakalená a páchnoucí moč.

Erba Vita zkombinovala nejpokročilejší formulace titrovaných a standardizovaných fytoextraktů s typizovanými probiotiky (mléčné fermenty) a prebiotiky (specifické živiny pro prospěšnou mikroflóru), které nabízejí kombinovanou léčbu zaručující plnou funkčnost močového systému.
Díky třicetiletým zkušenostem ve fytoterapii Erba Vita garantuje použití toho nejlepšího brusinkového extraktu bohatého na PAC-A , tedy konkrétní typ polyfenolů, které jsou zvláště účinné a užitečné pro podporu funkce močových cest. K doplnění „kytice“ léčivých rostlin je tu Astragalusužitečné pro udržení pohody a účinnosti močového systému v průběhu času, Polyporus (oficiální houba), která fyziologicky posiluje přirozenou obranyschopnost těla a Solidago, rostlina, která podporuje odvod tělních tekutin podporou působení brusinek a D-manózy , cukr extrahovaný z rostlinných zdrojů, který zabraňuje Escherichia coli ulpívat na povrchu močových cest a podporuje její vypuzení.

Erba Vita doporučuje dvě léčby : Sedacist Rapid a Sedacist Defense .
Sedacist Rapid je doplněk stravy v sáčcích užitečný pro okamžité řešení problémů s cystitidou. Kúra ve skutečnosti trvá pouze 3 dny a zahrnuje kombinované užívání sáčku s rostlinnými extrakty ve sklenici vody a sáčku s miliony aktivních a živých mléčných fermentů ve spojení s brebiotiky dvakrát denně, ráno a večer. .

Sedacist Defense , na druhé straně, je doplněk stravy v kapslích užitečný pro řešení opakujících se epizod cystitidy, udržení zdraví močových cest v průběhu času a prevenci zánětů. Kúra může trvat 15/30 dní, zvládnete příjem kapsle s rostlinnými extrakty večer před usnutím se sklenicí vody a kapsle s prebiotiky a probiotiky následující ráno, vždy vypít sklenici vody.

Erba Vita dbá na potřeby každého, proto vyrábí, stejně jako v případě doplňků stravy Sedacist, produkty certifikované jako „ bez lepku “, „ bez laktózy “ a „ vhodné pro vegetariány a vegany “.