Pro ženy - 2+1 zdarma

Menstruační cyklus se u každé ženy liší a může se také měnit v různých fázích života: může být více či méně pravidelný, více či méně bolestivý Chasteberry je vybranou rostlinou pro ženy: účinné látky obsažené v plodech této rostliny mohou působit proti typickým poruchám spojeným s menstruačním cyklem.

Zbavte se menstruačních bolestí přirozeně

Hořčík je hlavním spojencem v boji proti křečím typickým pro dysmenoreu, tedy zvláště bolestivý menstruační cyklus, a je jednou ze složek DolMestr Urto, doplňku stravy navrženého speciálně k potlačení typických ženských poruch souvisejících s cyklem. DolMestr Urto obsahuje také anděliku čínskou, malinu a šalvěj, rostliny užitečné při kontrastních poruchách menstruačního cyklu.

Regulujte cyklus

DolMestr mese, založený na Chasteberry, kurkumě, fenyklu, hořčíku a vitamínu B6, je doplněk stravy určený k regulaci menstruačního cyklu. Je také užitečný pro působení proti nervovému a svalovému napětí, protože hořčík podporuje normální svalovou kontrakci a vitamín B6 podporuje normální nervovou funkci.

Těhotenství

je jeden z nejchoulostivějších okamžiků v životě ženy, plný očekávání a radosti. Období, ve kterém je ještě důležitější přijmout vyváženou stravu a zdravý životní styl ve prospěch matky i nenarozeného dítěte. Existují však fyziologické situace, ve kterých je vhodné integrovat některé prvky, které může tělo potřebovat více, jako je kyselina listová, vitamíny a minerály.

Kyselina listová a cholin je doplněk užitečný pro růst mateřských tkání v těhotenství a pro normální funkci imunitního systému, je užitečný i pro správný vývoj nervové soustavy plodu.

Lactasen, na bázi Galega a Pískavice řecké seno, je doplněk užitečný pro podporu tvorby mléka během kojení.

Během těhotenství a kojení je zvláště důležité, aby jakákoli integrace byla schválena a schválena vaším lékařem.