Členství na webových stránkách Green live, program slev - ERBA VITA

Členství na webových stránkách Green live s. r. o.

Jak se stát členem Green live s. r. o.?

Pokud se chystáte nakupovat produkty na našich webových stránkách, nabízíme Vám možnost členství ve skupině VIP zákazníků. Stačí se přihlásit na našich webových stránkách www.greenlive.cz

Na Vaši objednávku již automaticky získáváte slevu 10 % na veškeré produkty, které naše webové stránky nabízí. Tato sleva se pojí i se všemi ostatními akcemi!!

Jak se přihlásím?

Na webových stránkách Green live s. r. o. v horní liště najedete na ikonu „černého panáčka“. Vyberete „vytvořit účet“. Zde vyplníte Vaše údaje. Vaše údaje uložíte a pokračujete přes přihlášení na Vaši objednávku. Sleva se nemusí při první objednávce zobrazovat. Nicméně bude odečtena. Poté vám bude zaslána opravená faktura s Vaší slevou 10 % na vše. (Pokud jste se registrovali a zároveň objednali zboží, doporučujeme  při první objednávce zadat platbu na dobírku).

Po přihlášení na www.greenlive.cz vám přijde potvrzení, že jste byli zařazeni do skupiny VIP zákazníků a že Vám bude po přihlášení na webových stránkách poskytnuta sleva na všechny další objednávky. Toto potvrzení Vám bude zasláno na Váš e-mail. (Množství objednaných produktů, nebo cena objednávky nehraje při vstupu do členství roli, důležité je vytvoření účtu a přihlášení se do tohoto účtu v případě vytvoření každé objednávky). Vaše údaje budou použity v souladu s platnými obchodními podmínkami, které jsou uvedeny na našich webových stránkách. 

Sleva se připočítává i k ostatním akcím a výhodám, které internetový obchod Greenlive s. r. o. poskytuje.

Pozor důležité! Slevu je možné uplatnit pouze pokud se řádně před vytvořením objednávky přihlásíte! Pokud bude přes webové stránky zaslána objednávka, u které neproběhne přihlášení do Vašeho účtu, nebude Vám sleva započítána a Green live s. r. o. se zříká jakékoli odpovědnosti při uplatnění této slevy!

Členství je možné kdykoli zrušit, stačí odeslat tuto informaci na náš e-mail info@greenlive.cz.

Těšíme se na Vás a doufáme, že o Vás brzy uslyšíme.

 

S pozdravem

Váš tým Green live s. r. o.