Zdravé zažívání, trávení

Vyvážené střevo je zdravé střevo, ale existuje mnoho problémů, které ovlivňují střevní trakt a způsobují nerovnováhu. V těchto případech se mohou objevit problémy jako podrážděná střeva, zácpa nebo průjem .
O dysbióze hovoříme v případě změny rovnováhy fyziologického stavu mikrobioty, což je situace, která může být způsobena příliš agresivními a dlouhotrvajícími antibiotickými terapiemi, potravinovou nerovnováhou, emočním stresem nebo změnou životního stylu.
V těchto případech je možné zasáhnout integrací enzymů: Řada Flor nabízí řešení určená pro střevní funkci dospělých a dětí. V případě líných střev
, naopak léčivé rostliny obsažené v produktech řady Erbalax nabízejí pomoc při průchodu střevem.

Trávení je složitý proces, na kterém se podílejí různé orgány, které mají za úkol rozkládat a vstřebávat živiny přítomné v potravě, kterou přijímáme. Je proto velmi důležité, aby fungoval správně a aby každý orgán fungoval co nejlépe. Stres, nevyvážená strava, antibiotická terapie mohou ohrozit dobré trávení a způsobit poruchy. V těchto případech je vhodné zasáhnout doplňky, které dokážou obnovit rovnováhu v situacích překyselení žaludku, otoku břicha, střevních potížích a jiných poruchách trávení.

Kyselost, pálení žáhy a žaludeční reflux

Pocit tíhy, plnosti a pálení v horní části břicha: to jsou příznaky žaludeční kyseliny, poruchy, kterou trpí stále více lidí. Pokud se pocit rozšiřuje směrem nahoru, označuje se to jako žaludeční reflux. Jde o zvýšení sekrece žaludeční kyseliny a omezení obranných mechanismů, které chrání žaludeční výstelku.

Kyselost a reflux mohou být způsobeny mnoha faktory, včetně nevyvážené výživy, kouření, stresu a emočních faktorů. V těchto případech můžete zasáhnout přírodními prostředky, které pomáhají obnovit rovnováhu: Acid EV, Gastro EV a Digest EV jsou doplňky stravy, které pomáhají žaludku.

Otok břicha

Oteklé břicho je jedním z nejčastějších onemocnění trávicího traktu: je způsobeno nadměrným hromaděním plynů v žaludku nebo střevech a způsobuje napětí a bolest. Příčin může být opět více a mohou zahrnovat i potravinovou intoleranci, úzkost a stres. Zasahovat lze léčivými rostlinami s relaxačními a změkčujícími vlastnostmi, uhlím podporujícím odplavování plynů nebo fermenty, které působí na problémy spojené se střevním traktem.

Rychlé info 2+1 zdarma 2 + 1
ACID EV doplněk stravy - žaludekACID EV doplněk stravy - žaludek

ACID EV doplněk stravy - žaludek

Skladem
249 Kč
Byliny obsažené v tomto doplňku stravy jsou užitečné pro správné fungování žaludku a trávících funkcí. Podporují udržení fyziologického pH…

Vyvážené střevo je zdravé střevo

V našich střevech koexistuje velmi velké množství prospěšných mikroorganismů, které dohromady nesou název střevní mikroflóra . Jejich množení je podporováno vhodným střevním prostředím díky určitým teplotním a pH podmínkám a dostatkem živin.